ماشین بر کفی اردبیل

ماشین بر کفی اردبیل

هدف ماشین بر اردبیل ارائه خدمات با کیفیت و ضمانت خدمات امدادگر است. خدمات ما شامل یدک کش ماشین بر کفی ، خودروبر ، کفی ، مکانیک سیار ، بنزین سیار ، باتری به باتری و پنچری است. امدادخودروی اردبیل از معتبرترین شرکت‌ های امدادخودرو با سابقه طولانی است. ما به صورت ۲۴ ساعته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

سرعت در خدمات امدادی

ارسال ماشین بر کفی و امداد خودرو سیار در تمام نقاط اردبیل به صورت شبانه روزی در کمترین زمان

امداد رسانی تمام وقت

نیرو های امدادی در سه شیفت تمام وقت و در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته  آماده ارائه خدمات می باشند.

کیفیت خدمات

بهره گیری از افراد متخصص و دارای سابقه درخشان در تیم امداد رسانی  باعث شده است تا مشتریان ما از خدماتی امداد خودرو رضایت داشته باشند.

امداد خودرو اردبیل

سعی دارد با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات به شما شهروندان عزیز خدمت کند،خدمات ما شامل یدک کشی، سرویس در محل، پنچرگیری در محل، پمپ بنزین سیار میباشد.شما عزیزان میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با امدادخودرو اردبیل در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان ممکن در هر کجا که هستید، امدادگران ما مشکل شما را بطرف کنند.

شماره ماشین بر اردبیل

دوستان عزیزی که در اردبیل زندگی میکنند می توانند با خدمات ویژه  کار خود را با خیال راحت به شرکت امداد خودرو آرتا امداد بسپارند. امداد خودرو آرتا امداد معتبرترین شرکت حمل خودرو و همچنین تعمیردر محل در اردبیل می باشد.

باید بدانید که قیمت های یدک کش امداد خودرو آرتا امداد پایین و مناسب می باشد و حضور امداد گران در محل شما در کم تر از نیم ساعت می باشد که این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می شود .

حمل خودرو در ایران اهمیت فراوانی دارد شما یه علت های مختلف اعم از خرابی خودرو و یا تصادف برای رساندن خودرو به مقصد از جرثقیل یدک کش استفاده می کنید.

خدمات حمل خودرو اردبیل

  •  حمل وجابجایی انواع خودرو ایرانی وخارجی
  • تعمیرات درمحل
  • خدمات پنچری
  •  باطری ب باطری
  • حمل خودرو چرخگیر بدون
  • آسیب زدن ب سپر وجلوبندی
  • خودروسوار کفی
  • تست با دستگاه عیب یابی دیاگ
  • بررسی فیوز های خودرو
  • باتری به باتری

امداد خودرو فولاد شهر

حمل خودرو اردبیل

حمل کردن اتومبیل های لوکس نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد.طبیعی‌است که با بالا رفتن قیمت روز افزون خودرو، حساسیت مشتریان هم برای حمل و نقل اتومبیل هایشان بالا برود.حمل اتومبیل لوکس و گران قیمت همراه با تیم تخصصی و حرفه ای امداد خودرو اردبیل آرامش شما مشتریان عزیز در جابجایی اتومبیل محبوب شما دغدغه ماست.

خدمات ماشین بر کفی درشهرهای اردبیل

خودروبر اردبیل با ارائه خدمات امدادی خودرو و فوریتی انواع خودرو های ایرانی و خارجی و مکانیک سیار و اعزام یدک کش در اردبیل ، خدمات امداد خودرو در محل به صورت تخصصی و خدمات تعمیرات خودرو از لحاظ مختلف پای به این حوضه نهاده است و آمادگی خود را برای یک خدمات تخصصی و حرفه ای اعلام می دارد. ماشین بر کفی اردبیل با بهترین کادر مجرب و متخصص در کنار شما است و شما را در شرایط اضطراری یاری خواهد کرد.

تعرفه ماشین برکفی در اردبیل

هزینه ماشین بر و یدک کش در شهر اردبیل توسط امداد خودرو آرتا امداد تنها طبق نرخ مصوب اتحادیه اخذ می گردد.

قیمت خدمات ماشین بر برای خودروهای داخلی و خارجی متفاوت است. با توجه به تجهیزات خاصی که برای انتقال خودروهای لوکس نیاز است بهای انجام عملیات انتقال متفاوت خواهد بود. انواع خودروی سدان و شاسی خودروی صفر، لوکس و خودروهای داخلی و خارجی تحت پوشش خدمات انتقال خودرو مجموعه امداد خودرو اردبیل قرار دارد. جهت کسب اطلاعات در خصوص قیمت و هزینه انتقال خودرو توسط خودرو بر و یدک کش می توانید با شماره‌ های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاورین ما سوالات مربوطه در خصوص انجام و نحوه انتقال خودرو را جویا شوید.


در صورتی که وسیله نقلیه شما قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو اردبیل تماس بگیرید و همکاران ما در امدادخودرو اردبیل در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو اردبیل تماس بگیرید

                                                                 09190105066                                        09192185066