نیاز به امدارسانی دارید ؟
در اینستاگرام دنبال کنید !
ارتباط تلفنی با ما
تماس با09190105066 ارسال لوکیشن در واتساپ

کاربران و مشتریان گرامی آرتا امداد می توانند پرسش و پاسخ های رایج در خصوص نحوه حمل خودرو ، یدک کش و تعمیرات را در بخش زیر مشاهده نمایند . در صورتی که سوال دیگری دارید می توانید با شماره ۰۹۱۹۰۱۰۵۰۶۶  تماس گرفته یا از طریق فرم اطلاعاتی زیر سوال خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان ما پاسخ داده شود .

در صورتی که خودرو شما در جاده به هر دلیل متوقف شده است شما میتوانید با شماره های امداد خودرو ( آرتا امداد ) تماس بگیرید و تیم متخصص امداد در اسرع وقت برای شما نیروی متخصص همراه با امکانات ارسال خواهد نمود .
شماره تماس امداد خودرو : 09190105066

حمل خودرو در آرتا امداد و ارائه خدمات یدک کش ، بسته به ماشین که در حمل خودرو استفاده می شود و یا نوع ماشین حمل شونده متفاوت خواهد بود

  • نوع ماشین حمل شونده (در ماشین های صفر و ماشین های لوک و ماشین های سنگین قیمت متفاوت است)
  • نوع ماشین یدک کش (ماشین حمل خودرو) استفاده شده برای یدک کش ماشین سنگین قیمت متفاوت است.
  • هزینه سوخت ماشین یدک کش در مسافت های زیاد
  • هزینه بیمه نامه ماشین حمل شونده

چک کردن ماشین یدک کش
تنیظم باد لاستیک ها
چک کردن اتصالات جهت حمل خورو
رانندگی مطمئن و با آرامش
حرکت با سرعت مطمئنه
توزیع بار در یدک کش و یا خودروبر کفی

1- سرویس های دوره ای (تعویض روغن و فیلتر هوا)
2- تعویض لنت
3- بازدید قبل از سفر
4- مشاوره فنی
5- اخذ نوبت از تعمیرگاه مرکزی
6- بازدید فنی
و سایر موارد قابل انجام در محل

یکی از خدمات شرکت آرتا امداد ، اخذ نوبت از تعمیرگاهی های مجاز برای تمامی خوردروهای موجود در ایران می باشد که بصورت رایگان و در اسرع وقت برای مشتریان گرامی انجام می پذیرد .

شما می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان آرتا امداد راهنمایی های لازم در خصوص تهیه قطعه با کیفیت را دریافت نمایید . یا در صورتی که زمان و حوصله کافی نداشته باشید می توانید با هماهنگی متخصصین فنی ما ، قطعه مورد نظر خود را دریافت نمایید .

آرتا امداد با داشتن مجهزترین دستگاه های حمل خودرو ، و همچنین مرکز تعمیرات فنی ، تمامی خودروهای موجود در ایران را ساپورت کرده و در صورت نیاز رفع خرابی و تعمیرات در محل برای وسیله نقلیه شما را انجام خواهد داد .