یدک کش تهران

یدک کش تهران

تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران است. این شهر با ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت، بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است

یدک کش تهران

کفی خودروبر از انواع یدک کش خودرو می باشدخودرو بر به وسیله ای برای حمل خودرو گفته میشود که کفی خودروبر از انواع خودروبر می باشد سرویس حمل خودرو با کفی خودرو بر مناسب برای ماشین های خارجی, خودروهای لوکس و مدل بالا می باشد. کفی خودرو بر مانع آسیب رسیدن به خودروی سواری شما میشود. در زمان درخواست کفی خودرو بر حتما نوع خودروی خود را اعلام نمایید.

ماشین به طور کامل بر روی کفی خودروبر قرار میگیرد. در صورتی که حساسیت زیادی نسبت به خودروی خود دارید استفاده از کفی خودرو بر گزینه ای مناسب می باشد. خدمات کفی خودرو بر امداد خودرو در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی می باشد. برای درخواست کفی خودرو بر با شماره کفی خودروبر در سایت تماس حاصل نمایید. ما بهترین کفی خودروبر را متناسب با خودروی شما در کمترین زمان و با ضمانت و قیمت مناسب به محل خودروی شما ارسال می نماییم.

مزایای استفاده از کفی خودرو بر
  1. عدم آسیب رساندن به خودرو در حیل حمل
  2. مناسب برای خودروی های لوکس و مدل بالا
  3. کاهش استرس در حمل و نقل خودرو
  4. کفی خودروبر امداد 24 دارای تماس قطعات و تجهیزات مکانیکی در محل می باشد

تهران

نیسان یدک کش دکل دار

دارای جرثقیل و دکل می باشد که توانایی درآوردن خودرو از جوی آب و پارکینگ، جابجایی گاوصندوق و دستگاه های صنعتی را دارد. و برای حمل موارد گفته شده خودروی پرقدرت و ایمنی می باشد.

یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند

یدک کش تهران با بهره بردن از علم روز و تجهیزات پیشرفته امکان حمل نیسان و خودروهای شاسی بلند را دارد. تجربه ما در این زمینه منجر به رضایت صددرصدی مشتری شده است. این مجموعه با امکان حمل و یدک کش خودروی شاسی بلند یاری رسان شما در مناطق تهران می باشد.

خاور ایسوزو و کاویان

امداد خودرو تهران، خدمات امداد خودرو کامیونت و یدک کش خاور ایسوزو و کاویان را با استفاده از نیسان یدک کش انجام خواهد داد

تهران

انواع یدک کش

یدک کش زنجیری: این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد

چرخگیر:خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین های ایرانی و خارجی کاربرد داردو امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مظمئن ترین و بی خطر ترین سیستم های حمل خودرو میباشد.

یدک کش دکل دار:نیسان دکل دار دارای جرثقیل و دکل میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب -پارکینگ وجابجایی گاوصندوق و دستگاههای صنعتی را دارد.

مطمئن ترین یدک کش

یدک کش تهران برای آسایش شما همشهریان عزیز در تهران بزرگ در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بالا ترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما حمل خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در تهران انجام دهد

یدک کش خودرو شبانه روزی

ارتا امداد یدک کش خودرو را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه میدهد. ما در کمترین زمان در سراسر تهران به صورت شبانه روزی در تمام مناطق آماده پاسخ گویی می باشیم. . خدمات شبانه روزی یدک کش شامل حمل خودرو با یدک کش, یدک کش در تهران, باطری به باطری, مکانیکی شبانه روزی در محل, سوخت رسانی سیار شبانه روزی در محل و سایر خدمات شبانه روزی می باشد.

نیسان های یدک کش آرتا امداد به صورت شبانه روزی و تمام وقت مجهز به تجهیزات زنجیر و دکل برای حمل خودروی شما به تعمیر گاه مجاز می باشند. همچنین آرتا امداد مجهز به کفی خودرو بر برای ماشین های مدل بالا است.


خدمات آرتا امداد در تهران

[/vc_column_text][vc_row_inner rtl_reverse=”yes” css=”.vc_custom_1613763680431{margin-top: 40px !important;}”][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1614703641682{padding-bottom: 30px !important;}”][wgl_info_box ib_layout=”right” ib_align=”right” css_animation=”none” icon_type=”image” thumbnail=”121″ title_size=”17″ title_weight=”bold” ib_title=”امداد سیار” ib_content=”شامل حمل و نقل خودرو در سراسر کشور و در صورت نیاز هدایت به تعمیرگاه های مجاز”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1614703633366{padding-bottom: 30px !important;}”][wgl_info_box ib_layout=”right” ib_align=”right” css_animation=”none” icon_type=”image” thumbnail=”126″ title_size=”17″ title_weight=”bold” ib_title=”خدمات تعمیرگاهی” ib_content=”کلیه خدمات مکانیکی و سرویس کاری شامل جلوبندی ، باتری سازی ، تعریف سوئیج و …”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner rtl_reverse=”yes”][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1614703652924{padding-bottom: 30px !important;}”][wgl_info_box ib_layout=”right” ib_align=”right” css_animation=”none” icon_type=”image” thumbnail=”124″ title_size=”17″ title_weight=”bold” ib_title=”تامین قطعات” ib_content=”تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی خودرو با کیفیت بالا و قیمت مناسب”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1614703647042{padding-bottom: 30px !important;}”][wgl_info_box ib_layout=”right” ib_align=”right” css_animation=”none” icon_type=”image” thumbnail=”122″ title_size=”17″ title_weight=”bold” ib_title=”سرویس در محل” ib_content=”سرویس های دوره ای شامل تعویض روغن ، لنت و … بازدید قبل از سفر ، بازدید های فصلی”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner rtl_reverse=”yes”][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1614703663175{padding-bottom: 30px !important;}”][wgl_info_box ib_layout=”right” ib_align=”right” css_animation=”none” icon_type=”image” thumbnail=”125″ title_size=”17″ title_weight=”bold” ib_title=”مشاوره فنی” ib_content=”راهنمایی و مشاوره تلفنی در خصوص رفع ایرادات خودرو توسط کارشناسان آرتا امداد”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1614703658771{padding-bottom: 30px !important;}”][wgl_info_box ib_layout=”right” ib_align=”right” css_animation=”none” icon_type=”image” thumbnail=”320″ title_size=”17″ title_weight=”bold” ib_title=”کارت اشتراک” ib_content=”ارائه تخفیفات و هدایای ویژه برای افراد دارای اشتراک و اعضای باشگاه مشتریان”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1614705211124{border-top-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;padding-bottom: 30px !important;border-top-color: #eeeeee !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #eeeeee !important;border-bottom-style: solid !important;}”][vc_column][vc_column_text]آرتا امداد آماده خدمت رسانی به شما همشهری گرامی می باشد . در صورتی که نیاز به امداد خودرو ، مکانیک سیار و یا خودروبر در شهر زیبای تهران و حومه دارید کافیست با شماره 09190105066  تماس بگیرید .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]