خودروبرو امداد خودروتنکابن

خودروبرو امداد خودروتنکابن

دیدنی های تنکابن

طبیعت زیبای تنکابن هر ساله عاشقان طبیعت را به خود می‌کشاند؛ از جمله مهم‌ترین دیدنی های این شهر می‌توان به غار آبی دانیال که دومین غار رودخانه‌ای بزرگ ایران است اشاره کرد.

پارک ملی خشکه داران، جنگل دو هزار و سه هزار تنکابن با مناظری بدیع، چشمه آبگرم فلکده، پارک جنگلی چالدره، پل چشمه کیله، آبشار سنگ بن و مرداب نشتارود از سایر جاذبه های تنکابن محسوب می‌شوند که باید دید.

سوغاتی و صنایع دستی

معروف‌ترین صنایع دستی  شامل گلدوزی، قلاب بافی، شال بافی، پاتاوه، چادرشب بافی و غیره است که در بازارهای هفتگی این شهر به وفور یافت می‌شوند. مرکبات تنکابن در ایران پر آوازه است؛

شما می‌توانید خوش‌طعم‌ترین پرتغال‌ها و خرمالوها را در نیمه دوم سال در تنکابن خریداری کنید و به عنوان سوغات همراه خود ببرید. خرید ماهی تازه از بازارهای هفتگی نیز انتخاب خوبی می‌تواند باشد.

بهترین زمان سفر به تنکابن

بهترین زمان سفر به تنکابن نیمه اول سال است چراکه طبیعت سرسبز این شهر چشم‌اندازهای زیبایی خلق می‌کند و آب و هوای مساعدش سفرتان را لذت‌بخش‌تر خواهد کرد و البته طبیعت پاییزی و درختان رنگارنگ آن نیز زیبایی‌های خاص خودش را دارد که در ماه‌های مهر و آبان به اوج خود می‌رسد.

معرفی خدمات خودروبر آرتا امداد

ممکن است با داشتن خودروی جدید یا قدیمی به صورت ناگهانی دچار نقص فنی شوید. در این حین اگر در نقطه ای از کشور هستید می‌توانید از خودروبر آرتا امداد استفاده کنید.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه امدادی، خودرو بر آرتا امداد است که این مجموعه با داشتن کادر تخصصی قادر است سرویس‌های مختلفی را به صاحبان خودرو به صورت آنی ارائه دهد.

تعمیر و تعویض قطعات انواع خودروهای خارجی و داخلی از جمله خدمات این مجموعه معتبر است.

مجموعه خودروبر آرتا امداد با داشتن کادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از مکانیک‌های حرفه‌ای توانسته است نیاز صاحبان خودرو را به راحتی تامین نماید.